kolmapäev, 22. september 2010

Minu suviii!!:D

Minu suvi oli tore ja tegus!
   Käisin Hiiumaal vanaema ja Uno juures. Sellel suvel käisid seal ka ajakirjanikud ja täpselt siis kui mina ka seal olin. Niiet ma pääsesin suve alguses ajalehte (Postimees Arterisse). Seal oli minust ja mu õest üks pilt kus me istme võrkiiges ja sööme maasikaid.
   Veel käisin ma suvel Saaremaal, sest seal elab mu tädi. Mul on kaks tädipoega üks elab Saaremaal ja teine elab Ameerikas. Suvel tuli meile Saaremaale külla minu tädipoeg Ameerikast. Teda oli tore näha üle pika aja.
   Augusti alguses on mul sünnipäev. Tavaliselt ma oma sünnipäeva koos sõpradega ei pea aga see aasta ma pidasin ja sünnipäev oli väga lõbus ja tore. Me käisime mu sünnipäeval purskaevude juures ja enamus inimesi said läbi märjaks.
    Suve lõpus käisin akrobaatika laagris. Meil on laaagrid ajati väga lõbusad ja toredad. Iga aasta toimub meil ka ööhäire, nii ka sellel aastal. See oli nii, et meid aeti öösel üles ja öeldi, et kell on kaheksa hommikul ja me lähme nüüd hommikujooksu jooksma. Me pidime jagunema gruppidesse kes jooksevad 1km, kes 6 km ja kes 10 km. Tegelikult me eriti palju ei jooksnud aga meid hirmutati palju ja see oli lahe kuigi keegi ei kartnud. Päris külm oli aga ööhäire õnneks väga kaua ei kestnud ja kui see läbi sai saadeti meid tagasi magama. Pärast ööhäiret polnud enam kellelgi meie toast und ja me passisime üleval ja lollitasime voodis nii kaua kui uni tuli.
     Mulle meeldis oma suvi väga ja ma ootan juba väga järgmist suve!

2 kommentaari:

  1. Huvitav .
    Polegi midagi halba ütelda.Mõni kirjaviga ,aga muidu pole hullu.

    VastaKustuta